Përshkrim

Mbajtese per Tablet dhe Smartphone Remax RM-C27
Materiali: Plastikë
Mbajtësi i telefonit Remax 360 gradë
Mbajtësi fleksibël mund të varet në qafë në bel.

Per permasa 4-10 inç

E lehtë për të mbajtur telefonat, krejtësisht të lirë.
360 gradë kënd rregullueshme rrotullimi.
Telefoni i pajtueshëm: me madhesi ekrani deri 4-10 inç.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese per Tablet dhe Smartphone Remax RM-C27”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products