Përshkrim

Mbajtese per telefon si unaze perdoreni edhe gjate kohes qe jeni ne timon.

Mund ta perdorni dhe per te mbajtur celularin kur jeni ne makine.

Nje lehtesim mjaft i madh per ju!

 

4.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

  1. Mariglen Zoku

    Nice

    Helpful (0) Unhelpful (0)
          More Products