Mbajtese Celulari ne forme unaze

390 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K13-232

Mbajtese per telefon si unaze perdoreni edhe gjate kohes qe jeni ne timon.

Mund ta perdorni dhe per te mbajtur celularin kur jeni ne makine.

Nje lehtesim mjaft i madh per ju!

 

Average Rating

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

  1. 01

    by Mariglen Zoku

    Nice

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Mbajtese Celulari ne forme unaze

Mbajtese Celulari ne forme unaze