Përshkrim

Mbajtese pjatash Inoksi.
Menjëherë pasi të lani enët tuaja, sigurisht që keni nevojë për një mbjatese pjatash që mban enët mirë së bashku dhe siguron hapësirë të mjaftueshme.
Rafti shumëfunksional i enëve me 2 nivele për tasat dhe tiganët përfshin gjithashtu mbajtëse filxhani, mbajtëse për takëmet, mbajtëse dërrase prerëse dhe 17 fole për pjata të mëdha.
MATERIALI – Kjo raft enësh përdor materiale antimikrobike dhe të papërshkueshme nga uji, konstruksion çeliku të kromuar të qëndrueshëm, mbajtëse filxhani plastike të rëndë, mbajtëse për takëmet dhe dërrasë kullimi të zezë.
MIRËMBAJTJA – Lehtë për t’u pastruar raftet dhe mbajtëset për tharjen e enëve pa korrozion. Thjesht hidhni ujin në dërrasën e kullimit. Lërini enët tuaja të jenë të thata dhe të pastra.

Informacion shtesë

Masa

S

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese pjatash Inoksi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products