Përshkrim

Mbajtëse qese plehrash
Perdoret me qese plastike
Eliminon kutitë e papastra dhe të ndotura të mbeturinave.
I pershtatshem për kuzhinë, banjo, garazh, kamping atj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Qese plehrash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products