Përshkrim

Mbajtes qesesh, ideal per ruajtjen e qeseve te ndryshme per perdorim ne kuzhine duke e mbajtur ate te paster dhe te rregullt.

Ndertuar nga material i qëndrueshëm plastik.

Pershtatet lehtesisht ne dyert e rafteve duke kursyer hapsiren.

Mund ta montoni lehtesisht ne cdo siperfaqe siç janë druri, pllaka, qeramika, metali apo plastike.

I përshtatshëm për kuzhinë dhe banjo.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizuese qesesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products