Organizuese qesesh

790 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k86-192

Category:

Pershkrimi

Mbajtes qesesh, ideal per ruajtjen e qeseve te ndryshme per perdorim ne kuzhine duke e mbajtur ate te paster dhe te rregullt.

Ndertuar nga material i qëndrueshëm plastik.

Pershtatet lehtesisht ne dyert e rafteve duke kursyer hapsiren.

Mund ta montoni lehtesisht ne cdo siperfaqe siç janë druri, pllaka, qeramika, metali apo plastike.

I përshtatshëm për kuzhinë dhe banjo.

Reviews (0)

Be the first to review “Organizuese qesesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.