Mbajtese rrobash 3 ne 1

3,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Mbajtese rrobash e perbere nga 3 ne 1.
  •  Eshte e perbere me strukture te forte celiku dhe mbajtese plastike .
  • Perbehet nga 3 shtresa qe perdoren per te mbajtur Rrobat palosura ose per te thare Rrobat.
  • Mund ta levizni sipas deshires suaj.
  • Mban deri ne 75kg.
  • Permasat jane 64 x 170 cm.⠀

Mbajtese rrobash 3 ne 1.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese rrobash 3 ne 1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu