10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Mbajtese rrobash me dy hekura

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: KK-237

Mbajtese rrobash me dy hekura per te varur rroba te lagura apo te thata.

Permasat e mbajteses: 84 x 43 (100 x 160) cm.

Materiali i tubave prej celiku.

Lartësia e rregullueshme: të dy hekurudhat mund të rregullohen nga 92 – 156cm, shtoni më shumë hapësirë për veshje më të gjata si pantallonat dhe veshjet e gjata.

Rrota te levizshme.

Be the first to review “Mbajtese rrobash me dy hekura”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Mbajtese rrobash me dy hekura

2,990 L

Add to Cart