Përshkrim

Markë: Hoco

Modeli: CA30

Materiali: ABS + aliazh alumini

Ngjyra: E kuqe e zezë

Madhësia: 194 * 68.0 * 109.3mm

Pesha: 135g

I përshtatshëm për rrotullim 360 °

Fiksuar në shufrën metalike poshtë mbështetëses së kokës

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Tableti dhe Celulari per makine Hoco CA30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products