Mbajtese Tableti dhe Celulari per makine Hoco CA30

1,290 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K39-57

Markë: Hoco

Modeli: CA30

Materiali: ABS + aliazh alumini

Ngjyra: E kuqe e zezë

Madhësia: 194 * 68.0 * 109.3mm

Pesha: 135g

I përshtatshëm për rrotullim 360 °

Fiksuar në shufrën metalike poshtë mbështetëses së kokës

Be the first to review “Mbajtese Tableti dhe Celulari per makine Hoco CA30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Mbajtese Tableti dhe Celulari per makine Hoco CA30

1,290 L

Add to Cart