Jastek 3 ne 1 Go Go Pillow

590 L1,490 L (-60%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: kk-141

Tabletat dhe smartfonat e medhenj jane te mire por ti mbash ne dore vertet te lodh.

Te besh e-mail,te shkruash nderkoh qe udhetoni,shikoni nje film ose kur beni receta gatimi eshte shume e veshtire.

Jasteku multifunksional Go go Pillow per cdo tablete,kudo dhe kurdo me duar ose pa duar ju mund te mbani pajisjen tuaj.

Ka nje dizajn me kater cepa te bute te cilat kapin pjeset anesore te tabletit tuaj,mban tabletin tuaj si te mbyllur me celes,nuk e le ate te bjere ne pozicion te kundert,madje edhe gjate tronditjeve.

Perdoreni gjate stervitjes suaj ne palester ose ne karrige,krevat e kudo.

Ka hapesire per fishen e kufjeve,me dy llastiket anesore ju mund ta vendosni dhe kapni  kudo edhe ne koken e sediljes se makines dhe te shihni filma.

Ai hapet ne dy pjese dhe kthehet edhe ne nje jastek per qafen tuaj,per qendrimin ne makine apo kudo te deshironi.

Video ju ilustron se si dhe ku ta perdorni.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Jastek 3 ne 1 Go Go Pillow”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Jastek 3 ne 1 Go Go Pillow

Jastek 3 ne 1 Go Go Pillow

590 L1,490 L (-60%)

Shto në Kasë