Mbajtese Telefoni per Biciklete | Earldom S8

2,390 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Çanta e timonit të biçikletës me ekran me prekje TPU
  • Kur drita është shumë e fortë, nuk duhet të shqetësoheni se nuk mund ta shihni telefonin tuaj.
  • Ju mund të ruani pajisjet që dëshironi.
  • E përshtatshme për telefonat celularë të zakonshëm

 

 

Kodi: K28-83 Kategoritë: , Tag:

KOMPABILITETI I LARTË: Çanta mbajtëse e telefonit të biçikletës është e përshtatshme për Smartphone nën 6,5 inç. Rreth telefonit ka një mbërthyes Velcro me sfungjer të trashur i cili është rezistent ndaj konsumit dhe goditjeve pa e dëmtuar telefonin. Këtu janë disa pajisje të pajtueshme më poshtë: iPhone 11/12 Pro Max/ X / XS / XR / XS Max, Google Pixel 4 XL, Motorola Moto G8 Plus, Samsung – Galaxy S20/S9/S9 Plus/S8/S8,Samsung Galaxy Note 4 / S5 / A5 / A7 / J3, Sony Xperia Z5, Huawei Mate 8, P9, Mate 10 etj.]

EKRAN I NDJESHËM me prekje : Krijuar nga dritarja e filmit TPU me ndjeshmëri të lartë, që ju ndihmon të përdorni celularët me lehtësi gjatë vozitjes, gjë që është një mënyrë e shkëlqyer për të parë aktivitetin tuaj gjatë përdorimit të hartave në një udhëtim. Dhe maska ​​e diellit në pjesën e sipërme të çantës së ciklit ju ndihmon të shikoni qartë ekranin e telefonit, gjë që është e mrekullueshme për ditë me diell ose me shi.

LEHTË PËR INSTALIM: 3 rripa magjik e bëjnë atë më të fortë në timon: 1 rrip në pjesën e përparme + 1 rrip më e gjatë në pjesën e poshtme të sipërme (e fikson fort çantën në tubin e kokës dhe mund të pritet në një gjatësi të përshtatshme) + 1 rrip në fundi i poshtëm. Stabilitet më i mirë edhe në një rrugë shkëmbore. Madhësia e arsyeshme, çanta e biçikletës me shirita tërthor nuk do të jete pengese per këmbët tuaja gjatë ngasjes!

TË GJITHSHËM TË PARAQITUR nga uji – Çanta e tubit të sipërm të biçikletës është prej materiali ultra të lehtë me mbyllje të dyfishtë zinxhirësh, gjë që siguron që uji të mos rrjedhë në qese. Mbani të sigurt edhe pjesën e brendshme.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese Telefoni per Biciklete | Earldom S8”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Mbajtese Telefoni per Biciklete | Earldom S8