Përshkrim

KOMPABILITETI I LARTË: Çanta mbajtëse e telefonit të biçikletës është e përshtatshme për Smartphone nën 6,5 inç. Rreth telefonit ka një mbërthyes Velcro me sfungjer të trashur i cili është rezistent ndaj konsumit dhe goditjeve pa e dëmtuar telefonin. Këtu janë disa pajisje të pajtueshme më poshtë: iPhone 11/12 Pro Max/ X / XS / XR / XS Max, Google Pixel 4 XL, Motorola Moto G8 Plus, Samsung – Galaxy S20/S9/S9 Plus/S8/S8,Samsung Galaxy Note 4 / S5 / A5 / A7 / J3, Sony Xperia Z5, Huawei Mate 8, P9, Mate 10 etj.]

EKRAN I NDJESHËM me prekje : Krijuar nga dritarja e filmit TPU me ndjeshmëri të lartë, që ju ndihmon të përdorni celularët me lehtësi gjatë vozitjes, gjë që është një mënyrë e shkëlqyer për të parë aktivitetin tuaj gjatë përdorimit të hartave në një udhëtim. Dhe maska ​​e diellit në pjesën e sipërme të çantës së ciklit ju ndihmon të shikoni qartë ekranin e telefonit, gjë që është e mrekullueshme për ditë me diell ose me shi.

LEHTË PËR INSTALIM: 3 rripa magjik e bëjnë atë më të fortë në timon: 1 rrip në pjesën e përparme + 1 rrip më e gjatë në pjesën e poshtme të sipërme (e fikson fort çantën në tubin e kokës dhe mund të pritet në një gjatësi të përshtatshme) + 1 rrip në fundi i poshtëm. Stabilitet më i mirë edhe në një rrugë shkëmbore. Madhësia e arsyeshme, çanta e biçikletës me shirita tërthor nuk do të jete pengese per këmbët tuaja gjatë ngasjes!

TË GJITHSHËM TË PARAQITUR nga uji – Çanta e tubit të sipërm të biçikletës është prej materiali ultra të lehtë me mbyllje të dyfishtë zinxhirësh, gjë që siguron që uji të mos rrjedhë në qese. Mbani të sigurt edhe pjesën e brendshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Telefoni per Biciklete | Earldom S8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products