Përshkrim

Mbajtese per televizor me madhesi 14″-32″

Mbajtese per TV tuaj e markes Elektra EM-32

Mbajtese Standarte Vesa 300*200 me kend rrotullimi 15%

Televizori vendoset ne mur dhe eshte krijuar ne menyre te tille qe te ofroje pamje mjaft te mire ne shtepine tuaj apo kudo e deshironi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese televizori elektra EM-32”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products