Përshkrim

Mbeshtetesi i kokes, forme perfekte per udhetime.

Pershtatet me cdo makine fale dizanjit ergonomik.

Instalimi eshte shume i thjeshte. Ju e perdorni sipas nevojave tuaja. Kur ju ndiheni te lodhur dhe keni nevoje per gjume mjafton ta terheqesh nga siper dhe ta pozicionosh sipas kokes tende per te ndier rehatine.

Udhetoni te relaksuar.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbeshtetese Koke per makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products