Përshkrim

Lehtë për t’u hapur dhe instaluar: Nuk ka nevojë të humbni kohë të çmuar duke u përpjekur me nuancat tuaja të tjera të dobëta të diellit. Kjo mburojë dielli si një çadër për t’u instaluar në xhamin tuaj të përparmë, e cila do të marrë vetëm disa sekonda për t’u hapur dhe mbaruar.
Mbani ftohtë: Krahasuar me mburojat konvencionale të diellit, bazamenti i ombrellës me dizajn hark dhe hije është material ngjitës i përbërë nga titani prej argjendi, ofron mbrojtje më efikase të reflektimit UV dhe diellit, si dhe reduktim të nxehtësisë. Mbajeni brendësinë e automjetit tuaj të freskët dhe të rehatshëm.
E  lehtë për t’u ruajtur: Doreza e ngrirë, mbështetëse ombrellë e përforcuar, parandalon në mënyrë efektive rrëshqitjen. Mbështetja është gjithashtu më e qëndrueshme, dhe nuk është e lehtë të gërvishtni makinën. Vjen me një çantë ruajtjeje lëkure, e lehtë për t’u ruajtur. Dhuratë ideale për pronarin e makinës.
2 në 1 : Si mbulesë dielli për xhamin e përparmë të makinës, mund të mbahet edhe si çadër në raste urgjente ditësh me shi. Kaq i përshtatshëm!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtese Xhami per Makine ne Forme Cadre “Brella Shield””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products