Description

Lehtë për t’u hapur dhe instaluar: Nuk ka nevojë të humbni kohë të çmuar duke u përpjekur me nuancat tuaja të tjera të dobëta të diellit. Kjo mburojë dielli si një çadër për t’u instaluar në xhamin tuaj të përparmë, e cila do të marrë vetëm disa sekonda për t’u hapur dhe mbaruar.
Mbani ftohtë: Krahasuar me mburojat konvencionale të diellit, bazamenti i ombrellës me dizajn hark dhe hije është material ngjitës i përbërë nga titani prej argjendi, ofron mbrojtje më efikase të reflektimit UV dhe diellit, si dhe reduktim të nxehtësisë. Mbajeni brendësinë e automjetit tuaj të freskët dhe të rehatshëm.
E  lehtë për t’u ruajtur: Doreza e ngrirë, mbështetëse ombrellë e përforcuar, parandalon në mënyrë efektive rrëshqitjen. Mbështetja është gjithashtu më e qëndrueshme, dhe nuk është e lehtë të gërvishtni makinën. Vjen me një çantë ruajtjeje lëkure, e lehtë për t’u ruajtur. Dhuratë ideale për pronarin e makinës.
2 në 1 : Si mbulesë dielli për xhamin e përparmë të makinës, mund të mbahet edhe si çadër në raste urgjente ditësh me shi. Kaq i përshtatshëm!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Mbrojtese Xhami per Makine ne Forme Cadre “Brella Shield””

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products