Description

Mbulesa tavoline drejtkëndëshe prej poliester dhe liri ka një shtresë të papërshkueshme nga uji për ta bërë mbulesën e tavolinës të padëmshme për rrjedhje dhe kundër ndotjes.
Është lyer me ngjyra të cilësisë së lartë dhe ka një efekt të mirëfiksues. Pas testit të larjes me makinë, nuk do të zbehet dhe tkurret.

Dizajni i mbulesës së tavolinës së shtëpive  përputhet me skajin e xhufkës për të krijuar një dekorim retro dhe elegant të shtëpisë.
Mbulesa tavoline që lahen , skaji i qepur fort me thekë do të ruhet mirë pas larjes.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Mbules tavoline”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products