Përshkrim

Mbulesa tavoline drejtkëndëshe prej poliester dhe liri ka një shtresë të papërshkueshme nga uji për ta bërë mbulesën e tavolinës të padëmshme për rrjedhje dhe kundër ndotjes.
Është lyer me ngjyra të cilësisë së lartë dhe ka një efekt të mirëfiksues. Pas testit të larjes me makinë, nuk do të zbehet dhe tkurret.

Dizajni i mbulesës së tavolinës së shtëpive  përputhet me skajin e xhufkës për të krijuar një dekorim retro dhe elegant të shtëpisë.
Mbulesa tavoline që lahen , skaji i qepur fort me thekë do të ruhet mirë pas larjes.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbules tavoline”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products