Përshkrim

Mbulesa e shtrirjes së divanit është miqësore me mjedisin, super e butë, kundër rrudhave dhe e qëndrueshme. Mbrojtësi i divanit përshtatet për shumicën e llojeve të divaneve.

Këto mbulesa divanesh janë perfekte për të mbrojtur divanet tuaja nga derdhjet, njollat, konsumimi dhe grisja për të parandaluar prishjen e tyre.

E bërë nga pëlhurë mikrofibër e përmirësuar, me qepje me densitet të lartë, e butë si pambuku egjiptian me cilësi të lartë, të qepura në shtresën mbrojtëse luksoze të mobiljeve të qepjes.

Mbulesat tona të divaneve tregojnë ngjyra të ndezura, pamje të guximshme dhe i kthejnë të gjithë sytë nga spërkatja e ngjyrës, e cila do t’i japë jetë hapësirës së re.

Kjo mbulesë universale e mbështetëses për katër sezone është e përkryer për të mbrojtur mbështetëset tuaja nga derdhjet, njollat, konsumimi dhe këputja për të parandaluar prishjen e saj.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbulesa Divani Elastike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products