Mbulese per divane Couchcoat

890 L1,490 L (-50%)

Shitur nga: smart-shoppingtv
 • Mbulese per divane tresh Couchcoat ka permasat: 148 x 171cm dhe 45 x 56.5cm (permasat e kraheve te mbuleses).

  Mbulese per divane dysh Couchcoat ka permasat: 124.3 x 171cm dhe 45 x 56.5cm (permasat e kraheve te mbuleses).

  Mbulese per divane tek ka permasat: 171 x 65 cm dhe 45 × 56.5 cm (permasat e kraheve te mbuleses).

 • Tek
 • Dysh
 • Tresh
Clear

Blihen shpesh bashke

Te lodhur nga mbulesat e zakonshme qe kerkojne lodhje dhe mund per ti vendosur?

Dhe pavarsisht larjeve ne pastrim kimik, perseri ngelin me njolla?

Mbulese per divane Couchcoat –>> Mbulesa qe ju ka munguar eshte nje shtrese e holle qe mbron divanin tuaj nga njollat e shemtuar qe shkaktohen nga kafshet apo edhe femijet tuaj.

Eshte mjafte e lehte per ta vendosur ose thjeshte terhiqeni ku e shikoni jo te arsyeshme per ta mbajtur ose per ta lare ne lavatrice. Ajo madje ka edhe krahe per te mbuluar krahet e divanit.

Dhe eshte e kthyeshme ( mbulesa mund te perdoret ne te dy anet dhe ka dy ngjyra kaf dhe pana ) keshtu qe ju mund te ndryshoni pamjen me nje rrokullisje te thjeshte.

Additional information

Divani

Tek, Dysh, Tresh

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbulese per divane Couchcoat”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

890 L1,490 L (-50%)

Shto në Kasë