Përshkrim

Mbulesa ofron mbrojtje te shumefishte per makinen tuaj.

  Mbulese shume shtresore, me funksionalitet te plote.
  Veshje e bute nga brenda duke i ofruar siguri.
  Mbron nga rrezet e diellit UV.
  Shtrese e pershtatur per mbrojtjen nga lageshtira.
  Mbron nga era dhe pluhurat.
  Instalimi: Ngushtojeni sipas madhesise se makines tuaj mbulesen ne pjesen e poshtme per te kryer te gjitha funksionet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbulese per Makinen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products