Mekanizmi rrotullues 360 grad

650 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Lehtë për t’u pastruar dhe mund të lahet lehtësisht
Pastrim i shpejtë dhe efektiv

Kodi: K138-37 Category: Etiketa: ,

Kokë rezervë për leckë rrotulluese – kurseni në blerjen e një lecke të re dhe merrni kokën si pjesë rezervë për leckën rrotulluese Joker.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mekanizmi rrotullues 360 grad”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Mekanizmi rrotullues 360 grad