Përshkrim

Mates me shirit digjital/universal.⠀
Ekran i madh me drite Led mbrapa.⠀
Material plastik cilesor.⠀
I sakte dhe i shpejte.⠀
Permasat: 80 x 80 mm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Meter Dixhital”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products