Përshkrim

* Mikrofonat stereo mund të ofrojnë riprodhim të qartë dhe të balancuar në një gamë të gjerë reagimi frekuencash dhe të trajtojnë nivele të presionit të lartë të zërit për të ofruar tingull të detajuar, me cilësi të lartë dhe besnik për përdorim në studio ose në rrugë.
* Dalja e kufjeve stereo 3,5 mm e mikrofonit të desktopit ofron monitorim të drejtpërdrejtë dhe pa vonesa! Kjo ju lejon të monitoroni hyrjen e mikrofonit në kohë reale.
* Mikrofoni ka kontrolle të heshtjes, volumit, jehonës dhe volumit të mikrofonit, dhe volumi mund të rregullohet për të siguruar cilësinë dhe komoditetin e monitorimit.
* I përshtatshëm për studiot në shtëpi, karaoke në shtëpi, lojëra, këndim, bisedë,  Garageband, Skype, Discord, Yahoo Recording, regjistrim në YouTube, kërkim me zë në Google, takime në Zoom, kurse në internet dhe transmetime të drejtpërdrejta

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mikrofon Profesional”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products