Mikrofon Profesional

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

 • Niveli maksimal i presionit të zërit:115db
 • Ndjeshmëria: 25mv / Pa (-36db±2db)
 • Funksioni i përforcuesit të zërit: +1dB~+25dB i rregullueshëm
 • Përgjigja e frekuencës: 20HZ-20KHZ
 • Niveli maksimal i hyrjes: 104dB
 • Raporti sinjal ndaj zhurmës: 78db
 • Gama dinamike: 117dB
 • Modeli i energjisë: Fuqia USB (rrymë e drejtpërdrejtë 5V)
 • Porta e daljes: porta USB
 • Shkalla e vrojtimit: 48000 HZ / 16 bit
 • Madhësia e mikrofonit: 15 * 5,5 cm

 

Kodi: K28-96 Kategoritë: , Tag:

* Mikrofonat stereo mund të ofrojnë riprodhim të qartë dhe të balancuar në një gamë të gjerë reagimi frekuencash dhe të trajtojnë nivele të presionit të lartë të zërit për të ofruar tingull të detajuar, me cilësi të lartë dhe besnik për përdorim në studio ose në rrugë.
* Dalja e kufjeve stereo 3,5 mm e mikrofonit të desktopit ofron monitorim të drejtpërdrejtë dhe pa vonesa! Kjo ju lejon të monitoroni hyrjen e mikrofonit në kohë reale.
* Mikrofoni ka kontrolle të heshtjes, volumit, jehonës dhe volumit të mikrofonit, dhe volumi mund të rregullohet për të siguruar cilësinë dhe komoditetin e monitorimit.
* I përshtatshëm për studiot në shtëpi, karaoke në shtëpi, lojëra, këndim, bisedë,  Garageband, Skype, Discord, Yahoo Recording, regjistrim në YouTube, kërkim me zë në Google, takime në Zoom, kurse në internet dhe transmetime të drejtpërdrejta

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mikrofon Profesional”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • No ratings found yet!

Menu