Përshkrim

Ngrohni ushqimin tuaj ne menyren me te shpejte dhe me ekonomike.
Kapaciteti 20 L ju lejon qe te ngorhni ushqime edhe ne ene te medha.

Gjithashtu kjo mikrovale ka dhe opsion shkrires per ushqimet qe kane ngrire ne temperatura te ulta.
Koha maskimale qe kjo mikrovale lejon te ngrohni ushqimin tuaj eshte 30 minuta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mikrovale MAX MW 505”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products