Mikrovale MAX MW 505

10,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuksioni: Ngrohje
  • Kapaciteti: 20 L
  • Opsion Shkrirje
  • Fuqia: 700 W
  • Koha Makisomale e Gatimit: 30 MIN
  • Ngjyra: Gri, E Zeze
  • Garancia: 6 muaj

 

Kodi: K72-160 Kategoritë: ,

Ngrohni ushqimin tuaj ne menyren me te shpejte dhe me ekonomike.
Kapaciteti 20 L ju lejon qe te ngorhni ushqime edhe ne ene te medha.

Gjithashtu kjo mikrovale ka dhe opsion shkrires per ushqimet qe kane ngrire ne temperatura te ulta.
Koha maskimale qe kjo mikrovale lejon te ngrohni ushqimin tuaj eshte 30 minuta.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mikrovale MAX MW 505”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu