Mikser Dore 250 watt | ARIETE

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Fuqia 250 Watt
Tensionet 230 V
Materiali :Celik
5 shpejtësi + Turbo
Shenjat e konformitetit CE
Gjatësia e produktit 19,00 x 9,00 x 20,50 cm
Produkt 1.02 kg

Kodi: K156-104 Kategoritë: , , Etiketa: ,

Mikser  ARIETE është pajisja e domosdoshme në çdo kuzhinë, e dobishme për përgjysmimin e kohës së përgatitjes së ëmbëlsirave dhe brumërave të tjerë. Me motori 400 vat jo vetëm që garanton përzierjen e lëngjeve dhe kremrave në perfeksion, por gjithashtu ju lejon të punoni brumëra më të qëndrueshëm dhe të plotë.

Ka 5 shpejtësitë  te ndryshme ju lejojnë të moduloni rrotullimin e kamxhikëve duke zgjedhur sipas densitetit të përbërësve ose llojit të rezultatit që dëshironi të merrni.Përveç 5 shpejtësive, funksioni turbo është veçanërisht i dobishëm për shkrirjen edhe të gungave më të forta dhe më rezistente.

Eshtë i pajisur me dy grupe kamxhikësh të këmbyeshëm, një për kamxhik dhe një për përzierjen e ushqimit; butoni i përshtatshëm i nxjerrjes ju lejon të hiqni shumë lehtë kamxhikët

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mikser Dore 250 watt | ARIETE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Mikser Dore 250 watt | ARIETE