Përshkrim

Mikser  ARIETE është pajisja e domosdoshme në çdo kuzhinë, e dobishme për përgjysmimin e kohës së përgatitjes së ëmbëlsirave dhe brumërave të tjerë. Me motori 400 vat jo vetëm që garanton përzierjen e lëngjeve dhe kremrave në perfeksion, por gjithashtu ju lejon të punoni brumëra më të qëndrueshëm dhe të plotë.

Ka 5 shpejtësitë  te ndryshme ju lejojnë të moduloni rrotullimin e kamxhikëve duke zgjedhur sipas densitetit të përbërësve ose llojit të rezultatit që dëshironi të merrni.Përveç 5 shpejtësive, funksioni turbo është veçanërisht i dobishëm për shkrirjen edhe të gungave më të forta dhe më rezistente.

Eshtë i pajisur me dy grupe kamxhikësh të këmbyeshëm, një për kamxhik dhe një për përzierjen e ushqimit; butoni i përshtatshëm i nxjerrjes ju lejon të hiqni shumë lehtë kamxhikët

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mikser Dore 250 watt | ARIETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products