Përshkrim

Zgjedhja me perfekte dhe me e thjeshte qe mund te beni per te pasur nje perzierje te tretshme dhe te njetrajtshme. Kryen funksionin e tij pa ju lodhur dhe pa bere rremuje ne kuzhinen tuaj.

Ky mikser i vjen ne ndihme amvisave qe duan te rrahin vezet, te perziejne brumin dhe cfaredo qe ato deshirojne nga nje nivel shpejtesie ne tjetrin per pergatitjen e embelsirave apo brumerave te ndryshem.
Fuqia 150W.
Gjatesia e aksesoreve: 17 cm.
Materiali: inoks.
Me 5 nivele shpejtesie.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mikser dore “First Austria FA-5273-2””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products