Mikser dore “First Austria FA-5273-2”

2,490 L3,500 L (-29%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k85-120

Categories: ,

Pershkrimi

Zgjedhja me perfekte dhe me e thjeshte qe mund te beni per te pasur nje perzierje te tretshme dhe te njetrajtshme. Kryen funksionin e tij pa ju lodhur dhe pa bere rremuje ne kuzhinen tuaj.

Ky mikser i vjen ne ndihme amvisave qe duan te rrahin vezet, te perziejne brumin dhe cfaredo qe ato deshirojne nga nje nivel shpejtesie ne tjetrin per pergatitjen e embelsirave apo brumerave te ndryshem.
Fuqia 150W.
Gjatesia e aksesoreve: 17 cm.
Materiali: inoks.
Me 5 nivele shpejtesie.

Reviews (0)

Be the first to review “Mikser dore “First Austria FA-5273-2””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.