Mikser dore Scarlett

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K64-127

Përdoret për të rrahur vezës dhe për t përzier brumin e ëmbëlsirave.
Mikseri vjen me 2 gremça për rrahjen e vezëve dhe 2 gremça për përziejen e brumit.
7 nivele shpejtësie.
Fuqia 180watt.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mikser dore Scarlett”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu