Përshkrim

Përdoret për të rrahur vezës dhe për t përzier brumin e ëmbëlsirave.
Mikseri vjen me 2 gremça për rrahjen e vezëve dhe 2 gremça për përziejen e brumit.
7 nivele shpejtësie.
Fuqia 180watt.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mikser dore Scarlett”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products