Përshkrim

7 Shpejtesi me mikserin e dores i cili ka kater koka per rrahje te kremrave,salcave te ndryshme.

Fuqi: 100 w

I lehte per tu perdorur dhe pastruar.

Me dizajn ergonomik

230V/50 Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mikser dore ZLN7567”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products