Përshkrim

Tani ju mund te rrihni vezet dhe te pergatisni brumin per embelsira ne menyre perfekte dhe te njetrajtshme me mikserin e dores “FIRST AUSTRIA”!

🛑Mikseri ka 6 nivele te ndryshme shpejtesie.
🛑Gjatesia e aksesoreve perpunuese: 17 cm.
🛑Ze pak hapsire.
🛑Beni zgjedhjen inteligjente per komoditetin tuaj.
🛑Fuqi 300 Watt.
🛑Tension 220-240 V.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mikser First Austria FA-5263-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products