Përshkrim

Mixer Russell Hobbs është ideal për përzierje tortë dhe brumë.

Pajisja ka shpejtësi dhe një funksion turbo për funksionalitetin në kuzhine

Fuqia 380 Watts në ngarkesës maksimale

5 shpejtësi

Funksioni Turbo

Garancai 1 vit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mikser kuzhine Russell Hobbs 18966-56”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products