Përshkrim

Nje ndihmes praktik dhe i menjehershem ne pergatitjen e milkshake, smoothies, koktejeve dhe supave pa bere rremuje kuzhinen.

Me dy nivele shpejtesie.
Fuqia 200W.
Materiali: inoks.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mikser Pimmy Ariete 881”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products