Description

【Operimi me një prekje】 Thjesht vendosni ushqimin ose përbërësit në mini përpunuesin e ushqimit me dorë, mbyllni kapakun dhe filloni me një klik për të copëtuar shpejt ushqimin, duke ju kursyer kohë dhe energji, duke çliruar vërtet duart tuaja.
【Lehtë për t’u pastruar dhe për t’u mbajtur】 Mund ta hiqni tehun dhe ta lani tehun dhe trupin e filxhanit me ujë direkt pas copëtimit të ushqimit, i papërshkueshëm nga uji i plotë, i lehtë për t’u pastruar, kapaciteti është 250ML.
【Materiali ushqimor】I bërë nga materiali me cilësi të lartë, i cili është i padëmshëm për familjen tuaj, i fortë dhe më rezistent ndaj rënies. Teh i mprehtë çeliku, rezistent ndaj temperaturës së lartë dhe rezistent ndaj korrozionit.
【USB i rikarikueshëm】 Mini procesor ushqimi me karikim USB, bateri me kapacitet të lartë 1200 mAh. Mund të karikohet në mënyra të ndryshme, si: duke karikuar bankën e energjisë, furnizimin me energji elektrike, kompjuterin.
Mini presa për këmbë Ka 3 tehe të përforcuara, të cilat mund të presin hudhër, xhenxhefil, djegës, perime, qepë, fruta etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Mini Bluarës Ushqimor Elektrik”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products