Përshkrim

Sauna portative me avull per trupin e plote.

Sauna ndihmon për të djersitur dhe avull jo vetëm qetëson por përmirëson shëndetin tuaj dhe bukurinë në të njëjtën kohë.

Rezultatet e dobishme:

1. Ndihmon në qarkullimin më të mirë të gjakut
2. Flini më mirë në mbrëmje
3. Ngre normën e metabolizmit
4. Ndihmon në rastet e gripit dhe të ftohtit
5. Heq muskujt e ngushtë
6. Eliminon rrezikun e sëmundjeve të zemrës
7. Rregulloni peshën dhe shkrijeni yndyrën
8. Pastron dhe përmirëson pamjen e lëkurës
9. Heq toksina
10. Ajo dobëson shpejt dhe me efikasitet.

karakteristika:
– Kabina inflatable
– Pompë ajri elektrike (ventilator)
– Gjenerator me avull
– Fuqia 800W
– Prodhon avull 1.5L ose 1.8L  për 60 minuta
– Madhësia: rreth 800 * 900 * 1050mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mini dhome saune”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products