Description

Mikser portativ frutash
Është i vogël në përmasa, i lehtë për t’u mbajtur, mund të përdoret si filxhan i zakonshëm dhe blender lëngjesh dhe mund të përziejë fruta dhe perime të ndryshme.

Materiali i klasifikimit të ushqimit
ky filxhan portativ shtrydhëse frutash është bërë nga materiali i përshtatshëm për ushqim, pa BPA, ju mund të shijoni mbajtjen e lëndëve ushqyese të freskëta dhe kohën e mrekullueshme të lirë.Bateri e ringarkueshme e integruarMe baterinë e integruar 1500 mAh, ky blender me shërbim të vetëm mund të karikohet lehtësisht nga furnizimi me energji celulare ose pajisje të tjera USB, të përshtatshme për udhëtime.

Blades të përmirësuar
tehe çeliku inox, 12000 rrotullime në minutë, të cilat mund të pluhurosin pa mundim frutat, perimet në smoothie të mahnitshme.

Lehtë për t’u përdorur dhe pastruar
Trupi dhe fundi i filxhanit të shtrydhës së frutave mund të ndahen, mund ta pastroni lehtë. Një pajisje e madhe kuzhine e vogël për ju

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Mini Procesor Portativ Blender USB i Rikarikueshëm”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products