Përshkrim

Një surprizë e bukur dhe dhuratë e madhe për fëmijët.

Ideale për të luajtur lojëra, për të parë video, për të dëgjuar muzikë, për të organizuar një festë, për të studiuar.

Rezolucioni 1080P Full HD, 16.7 milionë ngjyra të shfaqura për detaje të gjalla.

Madhësia e projeksionit: deri në 70 inç (madhësia më e mirë: 20 – 60 inç)

I perfshire me porte HD, porte USB, folenë e kartës TF, daljen AV për t’u lidhur me pajisje të ndryshme.

Me 2 altoparlantë të integruar HiFi për tingull stereo, duke zhvilluar talentin e fëmijëve për të kënduar, kërcyer, etj.Kompakt, i lëvizshëm ashtu si një kub magjik.

Lehtë për t’u përdorur me telekomandë për pothuajse çdo fëmijë të vogël kurioz.

Distanca më e mirë e projeksionit: 0.8 – 2 m

Llamba: Llambë LED 10 W

Pesha:600g

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini projektor Q2 per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products