Mini projektor Q2 per femije

8,000 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Teknologjia e projektimit: LCD me një çip
 • Rezolucioni origjinal: 320*240
 • Rezolucioni i mbështetur: 1920 x 1080 (Full HD)
 • Llampe LED 700 Lumen
 • Raporti i kontrastit: 800:1
 • Raporti i pamjes: 4:3, 16:9
 • Distanca më e mirë e projeksionit: 0.8 – 2 m
 • Audio: MP3 / WMA / OGG / AAC / FLAC / APE / WAV;
 • Imazhi: JPEG / BMP / PNG; teksti: TXT
 • Furnizimi me energji elektrike: 12V 2A DC
 • Konsumi i energjisë: 10 – 24 W
Kodi: K86-257 Kategoritë: , ,

Një surprizë e bukur dhe dhuratë e madhe për fëmijët.

Ideale për të luajtur lojëra, për të parë video, për të dëgjuar muzikë, për të organizuar një festë, për të studiuar.

Rezolucioni 1080P Full HD, 16.7 milionë ngjyra të shfaqura për detaje të gjalla.

Madhësia e projeksionit: deri në 70 inç (madhësia më e mirë: 20 – 60 inç)

I perfshire me porte HD, porte USB, folenë e kartës TF, daljen AV për t’u lidhur me pajisje të ndryshme.

Me 2 altoparlantë të integruar HiFi për tingull stereo, duke zhvilluar talentin e fëmijëve për të kënduar, kërcyer, etj.Kompakt, i lëvizshëm ashtu si një kub magjik.

Lehtë për t’u përdorur me telekomandë për pothuajse çdo fëmijë të vogël kurioz.

Distanca më e mirë e projeksionit: 0.8 – 2 m

Llamba: Llambë LED 10 W

Pesha:600g

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mini projektor Q2 per femije”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Mini projektor Q2 per femije