Përshkrim

Pasqyrimi i ekranit te smartphonit tuaj ne televizore. Suporton iOS dhe Android, PC apo tablet.

Perfekt per prezantimin e projekteve apo trasmetimin e nje filmi.

MiraSreen supporton pajisjet me iOS 8.0 e lart dhe Android 4.2 e lart.

Thjesht shtypni një buton për të kaluar midis iOS dhe Android. Plug dhe play, nuk ka nevojë për të instaluar aplikacion për të vepruar. Konsumi i ulët i energjisë dhe nxehtësia e ulët.
Mbështet transmetimin audio dhe video të plotë HD, dalja 1080P me ndërfaqen HD.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “MiraScreen K4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products