MiraScreen K4

1,990 L2,300 L (-13%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

Pasqyrimi i ekranit te smartphonit tuaj ne televizore. Suporton iOS dhe Android, PC apo tablet.

Perfekt per prezantimin e projekteve apo trasmetimin e nje filmi.

MiraSreen supporton pajisjet me iOS 8.0 e lart dhe Android 4.2 e lart.

Thjesht shtypni një buton për të kaluar midis iOS dhe Android. Plug dhe play, nuk ka nevojë për të instaluar aplikacion për të vepruar. Konsumi i ulët i energjisë dhe nxehtësia e ulët.
Mbështet transmetimin audio dhe video të plotë HD, dalja 1080P me ndërfaqen HD.

 

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “MiraScreen K4”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

1,990 L2,300 L (-13%)