Përshkrim

    Modelling Comb

  • Stilimi i shpejte i flokeve dhe mjekrres.
  • E kombinuar me pllakën e qeramikes dhe dhëmbët me krehër, shpejt mund t’i bëni flokët te drejt dhe kaçurrelë sipas nevojave tuaja, për të krijuar një model flokesh perfekte për ju.
  •  Ngrohet brenda 15 sekondave.
  • I shndërron flokët ne kaçurrelë brenda 3 minutave.
  • Ka nje efekt te mrekullueshëm, te mbajtur gjatë gjithë ditës.
  •  PORTABLE DHE E lehtë për t’u përdorur.
  • E lehtë dhe e lëvizshme, gjithashtu eshte perfekt për udhëtime.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pjaster per meshkuj Modelling Comb”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products