Pjaster per meshkuj Modelling Comb

990 L1,490 L (-34%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k81-70

    Modelling Comb

  • Stilimi i shpejte i flokeve dhe mjekrres.
  • E kombinuar me pllakën e qeramikes dhe dhëmbët me krehër, shpejt mund t’i bëni flokët te drejt dhe kaçurrelë sipas nevojave tuaja, për të krijuar një model flokesh perfekte për ju.
  •  Ngrohet brenda 15 sekondave.
  • I shndërron flokët ne kaçurrelë brenda 3 minutave.
  • Ka nje efekt te mrekullueshëm, te mbajtur gjatë gjithë ditës.
  •  PORTABLE DHE E lehtë për t’u përdorur.
  • E lehtë dhe e lëvizshme, gjithashtu eshte perfekt për udhëtime.
Be the first to review “Pjaster per meshkuj Modelling Comb”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Pjaster per meshkuj Modelling Comb

990 L1,490 L (-34%)

Add to Cart