Përshkrim

Monopatine Coolwheels per femije. Ideale per shetitje dhe argetimin e femijes duke i siguruar komoditet.
🛑E pershtatshme per femije mbi 8 vjec.
🛑Maksimumi i kapacitetit qe mban eshte 100kg.
🛑Timoni eshte me nivele te rregullueshme qe te pershtatet me lartesine e femijes tuaj .
🛑Goma mishi super rezistente per cdo terren duke ofruar siguri.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton ““Monopatine Coolwheels””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products