Përshkrim

Monopatine e palosshme per vajza me personazhet e njohur Disney “Frozen”.

🛑E qendrueshme dhe e sigurt per femijet.
🛑Me lartesi te rregullueshme dhe mund te manovroni deri ne 10 cm lartesi.
🛑Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje.
🛑Timon i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve.
🛑E pershtatshme per femijet mbi 5 vjeç, pesha maksimale 50 kg.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton ““Monopatine Frozen””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products