“Monopatine Frozen”

3,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-129

Monopatine e palosshme per vajza me personazhet e njohur Disney “Frozen”.

🛑E qendrueshme dhe e sigurt per femijet.
🛑Me lartesi te rregullueshme dhe mund te manovroni deri ne 10 cm lartesi.
🛑Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje.
🛑Timon i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve.
🛑E pershtatshme per femijet mbi 5 vjeç, pesha maksimale 50 kg.

Be the first to review ““Monopatine Frozen””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore