Përshkrim

Motorr per femije

Fale dizenjit te saj me 4 goma te medha  femija juaj lehtesish mund ta ngase motorrin.

  • Bateri te rikarikueshme
  • Ecin para dhe mbrapa
  • E pershtatshem per femije nga 3-5  vjec
  • Materiali: Plastike e forte, rezistente ndaj goditjeve.
  • Goma te pershtatshme per cdo lloj terreni.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Motorr me 4 goma per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products