Përshkrim

Motorr per femije

Fale dizenjit te saj me 3 goma te medha dhe 1 te vogel femija juaj lehtesish mund ta ngase motorrin dhe jo vetem por mund te marr me vetem motre, vellai apo shokun ose shoqen pasi ka edhe nje sedile tjeter ne anesoren e motorrit.

  • Motorr me kosh   dmth me 2 vende.
  • Bateri te rikarikueshme
  • E pershtatshem per femije nga 4-5 vjec
  • Material plastike e forte, rezistente ndaj goditjeve.
  • Goma te pershtatshme per cdo lloj terreni.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Motorr me kosh per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products