Përshkrim

Nderlidhje me ane te Wireless

Punon në distancë deri në 10 metra

2 butona dhe një rrotë lëvizëse
Ndërfaqja e lidhjes USB
Rezolucion i lartë: 1000DPi
Bateritë: AAA x 2

Përmasat: 94x 36.5x 54mm
Pesha: 58g
Ngjyra: E zezë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mouse A4Tech G3-270N Wifi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products