Përshkrim

Mouse per kompjuterin me pergjues me karte telefoni te inkorporuar.

Perfekt per pergjimin e ambienteve te brendeshme pune zyre ne cdo kohe me ane te kartes sim telefoni dhe me nje ndjeshmeri te madhe. Ju telefononi karten qe keni instaluar dhe do te degjoni gjithcka ndodh perreth ne ambjentin ku eshte vendosur mouse.

Punon me cdo lloj karte telefoni dhe nuk ka nevoje per bateri ose karikim sepse ushqimin e merr nga kompjuteri dhe sherben perfekt dhe si mouse.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mouse pergjues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products