10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Mouse pergjues

5,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: T -135

Mouse per kompjuterin me pergjues me karte telefoni te inkorporuar.

Perfekt per pergjimin e ambienteve te brendeshme pune zyre ne cdo kohe me ane te kartes sim telefoni dhe me nje ndjeshmeri te madhe. Ju telefononi karten qe keni instaluar dhe do te degjoni gjithcka ndodh perreth ne ambjentin ku eshte vendosur mouse.

Punon me cdo lloj karte telefoni dhe nuk ka nevoje per bateri ose karikim sepse ushqimin e merr nga kompjuteri dhe sherben perfekt dhe si mouse.

 

Be the first to review “Mouse pergjues”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu