Përshkrim

Mp3 me Bluetooth por dhe mbajtese Celulari me magnet.

Mbajtëse Celulari me magnet per makinë dhe një transmetues FM që ju lejon të karikoni telefonin dhe të dërgoni këngët tuaja të preferuara në stereo të makinës duke e mbajtur atë në një distancë të lehtë për udhëtime të gjata.

Ka dy porta USB që ju lejojnë të karikoni 2 pajisje në të njëjtën kohë.

Ekranin e integruar LED tregon frekuencën e zgjedhur FM.

Informacioni i produktit:
– Një transmetues FM shumë i dobishëm me një funksion ngarkimi dhe një mbajtës celulari me magnet.
– Ju mund të dërgoni këngët tuaja të preferuara drejtpërdrejt në makinë
– Mund te degjoni muzikë nga një USB
– Mbajtësi magnetik mban pajisjen tuaj në mënyrë të vendosur.

Është shumë e lehtë për t’u përdorur.

Mund ta lidhni me transmetuesin FM vetëm me telefonin tuaj nëpërmjet Bluetooth dhe të degjoni muzikë apo flisni ne telefon.

Specifikimet:
– Versioni Bluetooth: v4.1
– Distanca e transmetimit 10 metra
– Frekuenca FM: 87.5MHz – 108MHz
– Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: Mbi 60dB
– Përgjigja e frekuencës: 20Hz – 20kHz
– Fuqia e hyrjes: DC aktual 12V – 24V
– Fuqia USB1 e prodhimit: DC aktuale 5V, 2.1A
– Fuqia e prodhimit USB2 (QC2.0): 5V 2.1A, 9V 1.75A, 12V 1.3A

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth dhe mbajtese Celulari me magnet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products