Përshkrim

MP3 me Bluetooth per makine qe mund te flisni ne celular apo degjoni muzike nepermjet lidhejs me Bluetooth.

Transmetoni muzikën në stereo makinë nëpërmjet portit fishes AUX.

Mikrofonin te integruar dhe me definicion të lartë me teknologjinë inteligjente të reduktimit të zhurmës CVC.

Suporton TF Karte me mbështetje maksimale deri ne 32G.

Me porte USB 5V 2.1A per te karikuar telefonin tuaj.

Me ekran LED

Mund të përdoret si mbajtëse e celularit

Versioni i Bluetooth V3.0 + EDR

Distanca e transmetimit: 5m

Formati i muzikës: MP3, WMA

FM Frekuenca: 87.5 MHz-108MHz.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth dhe Mbajtese Celulari per makina CarKit F1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products