Përshkrim

CarKit 2ne1 Mp3 me Bluetooth dhe kufje me bluetooth.

Version Bluetooth: V4.2

Kufizimi i tensionit: 9-26V

FM Frekuenca: 87.5MHz – 108.0MHz

Distanca e transmetimit: 10 metra

Me 2 porta USB per karikuar celularin dhe per te degjuar muzike.

TF Karte me kapacitet deri ne 32 GB.

Nderlidhje me fishe AUX dhe Bluetooth.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth + Kufje CarKit ER9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products