Përshkrim

Kjo pajisje, ju lejon të transmetoni muzikë dhe telefonatat drejtpërdrejt nga Celulari juaj me Bluetooth për makinën tuaj me ane te FM stereo.

Mikrofoni i integruar ju ofron qe ju te flisni ne telefon kur jen ne makine pa u bezdisur nga Celulari.

Gjithashtu përmban 2 porta USB që ju lejon të degjoni kenget tuaja të preferuara MP3 në sistemin stereo të makinës suaj dhe të karikoni telefonin në të njëjtën kohë.

Frequency: 87.5-108.0MHZ

Product Input: 12-24V

Prodhimi i kabllit: 5V / 2.4A

Distanca e transmetimit bluetooth: rreth 5 m

Pesha e produktit: 56g

Përmasat e Produktit: L80.4 * W42.87 * H20.56 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makina C30S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products