Përshkrim

Ky Mp3 me Bluetooth FM Transmitter ndihmon në lidhjen midis smartphone, ipod, ipad me kasetofonin e makinës tuaj.

Degjoni muzikë nga celulari juaj por edhe pajisje të tjera të aktivizuara me Bluetooth përmes sinjalit FM ose transmetoni muzikë nga TF karte ose USB.

Per nje cilesi me te larte mund te perdorni transmetuesin me dalje 3.5mm AUX që mund ta lidhni me altoparlantin ose sistemin stereo të makinës për një Audio më të qartë.

Ky transmetues është mjaft kompakt dhe nuk do të zë aq shumë hapësirë.

5V / 2.1A USB Charger per te karikuar celularin tuaj.

Thirrjet pa duar, duart tuaja të lira, mikrofoni i integruar ju bën thirrje lehtësisht gjatë drejtimit të automjetit.

Specifikime:
Versioni i Bluetooth: V3.0 + EDR
Frekuenca Bluetooth: 2.402 ~ 2.480 GHz
Varg efektiv: 5 metra
Frekuenca FM: 87.5MHz – 108.0MHZ

Paketa e përfshira:
1 * Transmetues FM
1 * 3.5mm Kabllo Audio
1 * Manuali i Përdoruesit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makina T16”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products