Përshkrim

Modeli me i ri MP3 Bluetooth e cila suporton USB dhe Micro SD.

Bluetooth V4.0

Frekuenca: 87.6-107.9 MHZ

Input: 12-24V

Format music: MP3, WMA

Micro SD Card (Max kapaciteti) 32GB

Dual USB

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me bluetooth per makine BT20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products