Përshkrim

Mp3 me Bluetooth C6

Lidhje me bluetooth ose me fishe AUX.

Suporton USB dhe TF karte.

Distanca e transmetimit 10 metra

Mund të përdoret me frekuenca 87.5-108.5.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makine CAR C6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products