Përshkrim

MP3 me Bluetooth qe mund te beni telefonata nepermjet mikrofonit të tij të integruar pa u bezdisur nga celulari.

Suporton TF kart (32 GB Max) qe mund te degjoni muzike.

2 porta USB me dalje 5V / 2.1A qe mund ta perdorni per te karikuar celularin dhe per te degjuar muzike.

Frekuenca: 87.5 ~ 108MHz

Distanca e Transmetimit: <10m

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makine CarKit E4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products