Përshkrim

Mp3 me Bluetooth CarKit N9
Me një mbështetje të kanaleve FM, ky transmetues Bluetooth FM Bluetooth ju lejon të shijoni muzikën tuaj të telefonit kur jeni ne makine.
Mbështetje te thirrjeve telefonike me telefon Bluetooth nëpërmjet mikrofonit të integruar.
Mbështetja e kartës TF dhe USB flash drive (deri në 32GB Max).
Bluetooth Kit Car N9
Version Bluetooth 4.2
FM Frekuenca: 87.5-108.0MHz
Frekuenca: 20Hz-20KHz
Bluetooth Distanca Efektive: Deri në 10m.
Tensioni i Punësimit: DC 12-24V

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makine CarKit N9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products