Përshkrim

Me mbështetjen e kanaleve FM, ky transmetues me valë FM ju lejon të shijoni muzikën e telefonit tuaj gjatë ecjes ne makine, ndërkohë që mbështet telefonat pa duar me ane te Bluetooth përmes mikrofonit të integruar.

Mbështetje për riprodhimin e muzikës A2DP, muzika do të luhet direkt kur telefoni është i lidhur.

Me 2 porta USB dhe TF Karte.

Max. Prodhimi 5V / 2.1A, mbështetje për të karikuar të gjitha pajisjet elektronike nga porta USB si smartphone, tabletë, kamera.

Ekrani i madh qe mund të tregojë frekuencën e FM.

Versioni i Bluetooth V3.0

Tensioni: DC 12 V-24 V

1 porte USB: 5 V / 2.1A dhe TF karte

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makine CarKit T12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products